Kaplica filialna p.w. św. Marii Magdaleny Kaplica filialna p.w. św. Marii Magdaleny w Krokowie, murowana /1914 r. - budowa w miejsce rozebranej w 1883 r. dawnej kaplicy/.

Odpust 22 lipca w święto patronalne św. Marii Magdaleny

Kościół filialny p.w. św. Walentego w Piszewie, murowany z cegły, neogotycki /pocz. XX w. budowa/.

Odpust 14 lutego w święto patronalne św. Walentego.

Kościół filialny p.w. św. Rocha Kościół filialny, pielgrzymkowy, p.w. św. Rocha w Tłokowie /kolonia/ murowany, barokowy, orientowany, salowy. W zakrystii sklepienie krzyżowe. Elewacja zewn. Rozczłonkowane przez dwuwarstwowe lizeny i belkowanie. Zabytek arch. sakr. grupy II.

Budowa 1750 r. - przebudowa 1790 r. - konsekrowanie, bp. Ignacy Krasicki: 1877 r. rozbudowa

Odpust 16 sierpnia w święto patronalne św. Rocha.

W Uroczystość Matki Bożej Wniebowziętej 15 sierpnia po mszy św. o godz. 11.00 każdego roku odbywa się piesza pielgrzymka z Jezioran do kościoła św. Rocha.

Kościół filialny p.w. św. Jana Chrzciciela Kościół filialny p.w. św. Jana Chrzciciela w Tłokowie, gotycki, murowany /1370 - 1390 r./.

Zabytek arch. Sakr. Grupy II.

Odpust 24 czerwca w święto patronalne św. Jana Chrzciciela.