imageimageimageimageimage


     Zgromadzeni we wspólnocie eucharystycznej, oddajemy chwałę naszemu Bogu, wyrażamy  nasze dziękczynienie  za łaski udzielone  w minionym tygodniu, ale również chcemy prosić.

    Dzisiejsza liturgia słowa zachęca nas do szukania tego i proszenia o to, co jest najcenniejsze. Takim „ skarbem” i „ perłą” naszego życia jest „Królestwo Boże”. Aby je odnaleźć potrzebujemy mądrości.

     Prośmy zatem dzisiaj pokornie miłosiernego Boga o udzielenie nam daru mądrości, abyśmy niestrudzenie szukali tego, co najcenniejsze w naszym życiu.

 

 

1.   We wtorek wspomnienie św. Marty

      We czwartek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, Prezbitera

      W piątek wspomnienie  św. Alfonsa , Biskupa i Doktora Kościoła

 

2.   W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca sierpnia.

       Spowiedź święta w piątek od godz. 17.30

       Nabożeństwo I piątkowe i I sobotnie po Mszach świętych wieczornych.

 

3.   Miesiąc sierpień od wielu lat jest miesiącem abstynencji. Problem nadużywania alkoholu w Polsce trwa od dawna, jednak obecnie  przybiera przerażające rozmiary, dlatego też zachęcam do abstynencji  i modlitwy o trzeźwość w naszym narodzie i w naszych rodzinach.

 

4.   W dniu dzisiejszym, 3 miesiące po kanonizacji św. Jana Pawła II, dziękujemy Panu Bogu za dar świętego naszego rodaka. Po Mszy św. o godz. 11.00 litania do  św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin i naszych bliskich, prosząc również o trzeźwość naszego Narodu.

 

 

 

Informacja


Aby strona wyświetlała się prawidłowo niezbędne posiadanie jest zaktualizowanych przeglądarek

  • Kapłani
  • Msze Święte
  • Msze Święte
  • Siostry Katarzynki