roch

Piesza pielgrzymka do kościoła św. Rocha w Tłokowie wyruszy dnia 15 sierpnia 2015 r. o godz. 12.00 z pod kościoła św. Bartłomieja w Jezioranach.

O godz. 14.00  w kościele św. Rocha zostanie  odprawiona Msza święta odpustowa.

Do pielgrzymowania i wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

peregrynacja obrazu Wspólnota parafialna św. Bartłomieja w Jezioranach wdzięczna jest Bogu za owocny czas rekolekcji ewangelizacyjnych, które miały miejsce w dniach od 11 do 13 września 2013 roku. Rekolekcje prowadził ks. Ryszard Andrukiewicz wraz z grupą ewangelizacyjną Domowego Kościoła

W dniach od 14 do 18 września 2013 r. w ramach peregrynacji w Archidiecezji Warmińskiej naszą parafię odwiedził Obraz Matki Bożej Miłosierdzia. Dnia 14 września na uroczystej Mszy św., którą celebrował J. E. ks. bp. dr Jacek Jezierski, zawierzyliśmy naszą parafię opiece Matki Bożej. Dnia 18 września pożegnaliśmy obraz Matki Bożej Miłosierdzia, który powędrował do następnej parafii w naszej diecezji - parafii św. Anny w Olsztynie.

Matko Najświętsza, Pani Ostrobramska!

Dziękujemy Ci za dar Twojego nawiedzenia. Matko Pięknej Miłości, uświęcaj nasze rodziny, kiej w swojej opiece młodzież i dzieci naszej parafii. Cierpiącym i chorym daj ukojenie w bólu. Wiernym daj wytrwałość, poszukującym łaskę wiary, obojętnym pragnienie Boga.

Zdjęcia z peregrynacji